Warunki zaliczenia "Rozwiązania sieciowe i usługi w chmurze" & "Programowanie sieciowe"
(studia niestacjonarne):

Laboratorium

Ogólnie. Student zobowiązany jest do uczestniczenia w zajęciach laboratoryjnych, na których realizuje przygotowane zadania. Istnieje możliwość ukończenia zadania poza czasem przeznaczonym na zajęcia. Student może opuścić dwa zajęcia laboratoryjne, co nie zwalnia go z obowiązku oddania realizowanego w czasie nieobecności zadania w wyznaczonym terminie.

Ocena. W ramach zajęć laboratoryjnych realizowane będą zadania, za które można otrzymać maksymalnie 1.0 punktu co dopowiada 100% zrealizowaniu zadania. Za każdy tydzień zwłoki od wartości z przed tygodnia za zadanie odejmowana będzie wartość 0,20 punktu. Jeżeli zadanie z przyczyn losowych nie może zostać oddane w terminie, należy zadanie przesłać na adres mail prowadzącego zajęcia do dnia zajęć, a następnie oddać zadanie osobiście na następnych zajęciach, na których osoba nieobecna się pojawi. W takie sytuacji zadanie będzie oceniane bez punktów ujemnych.

Liczba zadań: 4

punktacja_końcowa = suma_uzyskanych_punktów_za_zadania /
suma_maksymalnej_punktacji_za_zadania


Wartość oceny za otrzymane punkty

Ocena końcowa Punktacja końcowa
5,0 0,91 - 1,00
4,5 0,81 - 0,90
4,0 0,71 - 0,80
3,5 0,61 - 0,70
3,0 0,51 - 0,60
2,0 0,00 - 0,50

Wykład

Ogólnie. Student zobowiązany jest do uczestniczenia w obowiązkowych zajęciach wykładowych. Może być nieobecny zgodnie z regulaminem studiów.

Ocena. Student zostanie oceniony na podstawie kolokwium przeprowadzonego podczas przedostatniego i ostatniego wykładu.

Kolokwium. Kolokwium odbędzie w formie testu pisanego przy komputerze. Test jest testem z polami wyboru [więcej niż jedna odpowiedz poprawna].

Kolokwium ustne. Na ostatnich zajęciach odbędzie się kolokwium ustne dla osób, które uzyskały z laboratorium ocenę pozytywną i będą zainteresowane wcześniejszym przystąpieniem do kolokwium. Wcześniejsze kolokwium ustne będzie oparte o obronę zrealizowanego indywidualnego projektu. Punktacja końcowa z wykładu składa się w 65% z punktów za zadania z laboratorium a 35% za wykonany projekt. Nie zrealizowanie projektu oznacza brak możliwości przystąpienia do wcześniejszego kolokwium ustnego i obowiązek uczestnictwa w kolokwium pisemnym (patrz wyżej).

Liczba projektów: 1

punktacja_końcowa_z_wykładu = [ ( suma_punktów_za_zadania ) / liczba_zadań ] * 0,65 + [ punkty_za_projekt * 0,35 ]